Kayseri Örümcek Stand Fiyatları 2022

Kayseri Örümcek Stand Fiyatları 2022

Ajansımız tarafından baskısı yapılan Kayseri örümcek stand fiyatları 2022 güncel şekilde şöyledir:

♦ 2x3 örümcek stand + Folyo üzeri 4 renk baskı = 3.000TL+KDV

♦ 3x3 örümcek stand + Folyo üzeri 4 renk baskı = 3.700TL+KDV

♦ 3x4 örümcek stand + Folyo üzeri 4 renk baskı = 4.200TL+KDV

Not: yukarıdaki fiyatlar temsili referans bilgiler olup güncel fiyatlar için mutlaka teklif isteyiniz.

Alüminyum profillerden kolay kurulum ve taşıma özelliğine sahip şekilde imalatı yapılan pratik stand çözümüne, örümcek stand baskı denir. Açıldığı zaman örümcek ağı görünümüne benzediği için, bu isimle anılmaktadır. Fuar, tanıtım, seminer, kongre, alışveriş merkezleri ve çeşitli satış noktalarında kullanılan standın temel özelliği, görsel açıdan dikkat çekici olmasıdır. Kullanım amacı çok çeşitli olsa da, genelde tanıtım amaçlı olarak kullanılırlar. Kayseri örümcek stand baskıları da, birçok alanda kullanıcıların dikkatini markalara yoğunlaştırmak için kullanılan etkili tanıtım çözümüdür. Ürün ve marka tanıtımlarının en iyi şekilde yapılmasını sağlayan örümcek standlar, sahip olduğu özellikleriyle kullanıcılara birçok avantaj sağlar. Baskılı ve baskısız şekilde üretilen Kayseri örümcek stand modelleri, ürün çeşitliliği kadar fiyat politikası yönünden de çok tercih edilmektedir.

Kayseri Örümcek Stand Fiyatları

Kayseri örümcek stand fiyatları konusunda kullanıcılara, her bir ürün için ayrı ayrı fiyat sunulmaktadır. Ürün üzerine istenen bakı yapılabildiğinden ve ihtiyaçlara göre farklı ebatlarda örümcek stand imalatı yapıldığından, fiyatlarda belirli aralıklarda değişim söz konusudur. Reklam ve tanıtım işlerinde hızlı çözüm sunan standların en iyi yazıcılarda üstün kalitede üretilmesi, fiyatlarını da doğrudan etkilemektedir. Örümcek stand fiyatları Kayseri konusunda kullanıcılara kesin bir fiyat bilgisi verilebilmesi için, öncelikle ihtiyaçlarının dinlenmesi gerekir. Müşterilerin istek ve ihtiyaçları, örümcek stand fiyatlarını doğrudan etkileyen en önemli faktördür. Ölçü, kumaş ve baskı da, fiyat belirlemesi yapılırken göz önünde bulundurulan faktörler.

Kayseri Örümcek Stand Fiyatı 2022

Kayseri örümcek stand fiyatları 2022, U stand, L stand, düz stand ve oval stand olmak üzere her stand türünde farklıdır. U stand en çok fuarlarda kullanım için tercih edilirken L stand, farklı konseptlerde üretilebildiği için çeşitli etkinliklerde kolaylıkla kullanılabilmektedir. Düz ve oval standın da özellikleri itibariyle kullanım alanı geniştir. Her bir stand türü farklı ölçülerde üretilebildiğinden ve üzerine müşterilerin isteğine göre istenen baskı türü yapılabildiğinden, 2022 Kayseri örümcek stand fiyatları da değişiklik gösterecektir. Genel anlamda çeşitli etkinliklerde tanıtım ihtiyacı konusunda büyük kolaylık sağlayacak sistemin fiyatları, her bütçeye cevap verebilecek aralıklarda olduğundan oldukça ekonomiktir.

Her firmanın düzenlenen organizasyona göre ihtiyacı farklı olduğundan fiyatlar da değişkendir. Hem güncel fiyatlar hem de ihtiyaca göre örümcek stand fiyat belirlemesi için ajansımızla iletişime geçebilirsiniz. Ajansımızda ihtiyaçlarınıza göre en kaliteli hizmet, en uygun Kayseri güncel örümcek stand fiyatları ile verilecektir.

Kayseri Google Ads

Kayseri Google Ads

Blue Ajans olarak Google ads hesabınızın analizini yaparak hesabınızın nasıl kullanılması gerektiği ve hangi alanlarda hangi anahtar kelime ile reklama çıkmanız gerektiği hakkında sizlere bilgi sunuyoruz.

Kayseri Sosyal Medya

Kayseri Sosyal Medya

Sosyal Medya Danışmanlığı Sayesinde Firmanızın veya Markanızın Hesabını Daha İyi Yönetecek, Eğitim , Destek ve Tavsiyelerimizle Büyüyeceksiniz!